Wszystkie planety w jednej Warszawie

cnkNaukowych atrakcji w Warszawie nie brakuje. Trzeba tylko wiedzieć dokąd dokładnie się wybrać aby zobaczyć coś ciekawego. Oglądanie planet to bardzo ciekawe i uczące zajęcie, które z pewnością przypadnie do gustu nie tylko mieszkańcom Warszawy, ale również zwiedzający. Warszawskie planetarium przykryte jest 16-metrową kopułą, która pozwala do dotarcia do najdalszych zakątków w kosmosie. Wejdziemy również do wnętrza wulkanu, a także cofniemy się w czasie o dziesiątki tysięcy lat.

Planetarium wyposażone jest w bardzo nowoczesne sprzęty, które pozwolą na oglądanie bardzo wielu ciekawych zjawisk gwiezdnych. Multimedialne narzędzia z których mogą korzystać zwiedzający tworzą przepiękne seanse których tematem jest nie tylko sam kosmos. Mamy wrażenie, że poruszamy się między gwiazdami bez najmniejszych problemów. Oglądamy zwierzęta zamieszkujące oceaniczne głębiny, mikroorganizmy, stworzenia sprzed milionów lat można wręcz dotknąć.

Planetarium jest przystosowane dla bardzo różnych grup wiekowych. Od wtorku do czwartku mamy seanse od godziny 10.00 do 19.00, od piątku do niedzieli od 9.30 do 20.00. Ceny biletów wynoszą od 18 PLN za bilet normalny seans 2D oraz 23 PLN za seans 3D. W przypadku wycieczek oraz grup konieczne jest informowanie planetarium wcześniej o swoim przybyciu. Przepiękny kosmos w samej Warszawie. Nawet najmłodsze dzieci znajdą tutaj ciekawe propozycje do oglądania i dowiedzą się bardzo wielu informacji na temat kosmosu, czasów minionych, zwierząt oraz innych.

niebo cnk

Posted in nietuzinkowe miejsca Warszawy | Możliwość komentowania Wszystkie planety w jednej Warszawie została wyłączona
Comments are Closed