Klimatyczny BAZAR

Miejsce to na pewno spodoba się wymagającym klientom, którzy jednak nie oczekują od wnętrza salonowego, bogatego wystroju. Knajpa działa jako trzy w jednym, bo mamy tutaj nie tylko bar, ale również klub oraz sklep z którego wszyscy mogą korzystać. Wyjątkowe miejsce wśród warszawskich klubów. Klimat BAZARu nie przypomina wystawnych sal bankietowych. Jest zupełnie odwrotnie ? surowe, modernistyczne wykończenia wraz z meblami. BAZAR pod wieloma względami ujmuje, zachwyca.

Knajpa proponuje jedzenie z najwyższej półki ? na pewno trafi ono do wyuzdanych podniebień wymagających klientów. Muzyka starannie dobrana, klimatyczna, zahaczająca o mush-up, muzykę klubową oraz pop. Dźwięki dla uszu wymagających przy których każdy będzie czuł się doskonale. Oprócz samej knajpy gdzie znajdziemy wyspecjalizowane smakowo browary, znajdziemy również wysokiej jakości wina i inny alkohol.

BAZAR to również klub położony we wnętrzu zabytkowej kamienicy, w podziemiach. Doświadczony i utalentowany didżej codziennie dba o wyrafinowane uszy wszystkich słuchaczy. Prawy brzeg Wisły w Bazarze doskonale nadaje się na imprezę firmową, rodzinną, a także każdą inną. Surowy wystrój, bardzo nowoczesny, a jednocześnie wszędzie czuć wysokiej jakości wykończenia.

Sklep funkcjonujący w lokalu to ciekawe produkty w dobrej cenie. Znajdziemy tu nie tylko dania, ale również krzesła oraz stoły które są wyposażeniem lokalu. Wymagający klienci znajdą tutaj wyjątkowe wina i inne mocne alkohole. Doskonałe miejsce dla osób wymagających więcej.

Posted in po pracy w wolnym czasie | Możliwość komentowania Klimatyczny BAZAR została wyłączona
Tags:
Comments are Closed